NAPOJE RADOŚĆ DNIA PRODUKOWANE SĄ W CZTERECH ODMIANACH:

Owoce lasu SWEET

Z uwagi na specyficzny skład ekstraktu polecamy szczególnie: osobom potrzebującym wzmocnienia ogólnej odporności organizmu (w tym dzieciom powyżej 3 lat), przy oczyszczaniu układu moczowego oraz dla opóźnienia procesów starzenia się komórek.

Skład: woda, sok jabłkowy (20%), ekstrakt procesu fermentacji roślin ziołowych i owoców, w tym: [liście jeżyny, czarnej porzeczki i poziomki, ziele skrzypu, owoce czarnej porzeczki i jeżyny] oraz kompleks żywych szczepów bakterii probiotycznych (min 2×106 jtk/ml), zawiera substancję słodzącą glikozydy stewiolowe RA 98%.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA w 100 ml w porcji 200 ml % RWS *
w porcji (200ml)
wartość energetyczna 36 kJ/8 kcal 72 kJ/16 kcal 1 %
tłuszcz 0 g 0 g 0 %
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g 0 %
węglowodany 2,1 g 4,2 g 2 %
w tym cukry 0 g 0 g 0 %
błonnik 0 g 0 g -
białko 0 g 0 g 0 %
sól 0,02 g 0,03 g 1 %
* RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ /2000 kcal)
NAPOJE SĄ DOSTĘPNE W OPAKOWANIU ZBIORCZYM ZAWIERAJĄCYM 6 BUTELEK 200 ml.

Bez konserwantów, sztucznych barwników, aromatów, słodzików i bez dodatku cukru. Nie pasteryzowane

Surowce wykorzystane w procesie produkcji naszych ekologicznych produktów, to wyłącznie składniki pochodzące z upraw ekologicznych, posiadające odpowiednie certyfikaty.

Zalecane spożycie: 200 ml. napoju dziennie przy posiłkach. Nie zaleca się pić na czczo.

Pojemność produktu: 200 ml - dzienna dawka

Warunki przechowywania: zamkniętą butelkę przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym. Przed otwarciem wstrząsnąć. Po otwarciu najlepiej spożyć w ciągu 48 godzin. Posiadają 12 miesięczny okres trwałości, gwarantowany przez zawarte w nim bakterie probiotyczne i antyutleniacze.

Napoje zawierają w swym składzie znaczne ilości żywych szczepów bakterii kwasu mlekowego (min 2×106jtk/ml.) charakteryzujących się znaczną witalnością. Ich odpowiednio dobrany zestaw zasila produkt swymi prozdrowotnymi metabolitami takimi jak witaminy, minerały, kwasy organiczne i antyoksydanty.

Napoje probiotyczne serii RADOŚĆ DNIA uzyskiwane są poprzez całkowicie naturalny proces fermentacji bezmlecznych składników i probiotycznej flory bakteryjnej. PEŁNA IDENTYFIKACJA SZCZEPÓW. Napój charakteryzuje się świeżym, delikatnym aromatem ziołowym i naturalnym, kwaskowo orzeźwiającym smakiem.

Zalety napoju RADOŚĆ DNIA:

Składniki napoju RADOŚĆ DNIA wspierają między innymi i wpływają na:

Badania koncentratów napojów probiotycznych serii JOY DAY, wykonane przez Instytut Biotechnologii i Przemysłu Rolnego w Warszawie wykazały między innymi, że koncentrat zawiera aż 12 związków antyseptycznych i prozdrowotnych. Natomiast badania koncentratów napojów probiotycznych serii JOY DAY wykonane przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa wykazały właściwości antyoksydacyjne tych koncentratów probiotycznych.

Napoje nasze charakteryzują się wyjątkowo niskim potencjałem REDOKS kształtującym się na poziomie > +30mV przy temperaturze 22ºC, a już przy temperaturze podwyższonej do 24,5 ºC potencjał REDOKS kształtuje się na poziomie > - 44mV. Potencjał REDOKS obrazuje wpływ produktu na procesy starzenia się komórek. Przy czym im potencjał jest mniejszy, tym większy jest wpływ na hamowanie procesu starzenia się komórek. Dla przykładu popularne wody butelkowe przedstawiają wartość Redoks na poziomie powyżej +200mV. Wody źródlane najlepszej jakości mają potencjał REDOKS mieszczący się w przedziale + 50 - + 150 mV, i są rzadkością na rynku. Więcej o potencjale Redoks w zakładce Pytania i Odpowiedzi.

Spożywanie napojów RADOŚĆ DNIA zalecane jest szczególnie w okresach, gdy organizm jest w stanie zwiększonego wysiłku, np.:

JOY DAY - Twoja radość dnia !